Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Beauty Advisor L’Oreal Luxury - Urban Decay

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

L’OREAL ROMANIA angajeaza Beauty Adviser pentru brandul de lux URBAN DECAY in Bucuresti.
Program full time, activare in magazinele de parfumerie, cu relocare frecventa.

Cerinte:
Persoana pasionata de make-up si talentata
Bune abilități de convingere, persuasiune si experiență în vânzări (retail)
Personalitate plăcută, optimista, pozitiva
Orientare spre client, orientare către vânzări
Adaptabilitate privind munca în echipă si regulile impuse de locație

Descrierea jobului

Oferta:
Salariu motivant & bonuri de masa
Cursuri de perfectionare in arta machiajului
Training de specialitate pe brand
Program lucru: Luni – Duminica, orele 12:00-20:00, 2 zile libere in cursul saptamanii, 1 week-end liber/luna

Descrierea companiei

Descrierea firmei

Clock is a BTL and shopper marketing agency that delivers tailor made experiences designed to increase sales and brand awareness and seamlessly bring brands closer to people.

Misiune

Clock aims to be recognized as the national leading agency in BTL and shopper marketing services. With stellar experience and focus driven ambition we are committed to reach every time new exemplary results for our clients and to deliver memorable experiences as well as unique moments for the customers in the entire country.

Produse

121 Consultancy Programs Shopper marketing programs Trade shows and caravans Brand activations In-Store activations Corporate & Consumer Events Field Management

Expirat
Beauty Advisor L’Oreal Luxury - Urban Decay  -  Clock Advertising SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles