Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Beauty Advisor_Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adecco recruteaza pentru clientul sau, compania nr 1 in domeniul produselor cosmetice si de
ingrijire, Beauty Advisors in Iasi.

Esti candidata/ul ideal/a pentru noi daca:
- cochetezi cu ideea unei cariere in vanzari si ai vrea sa incepi intr- o companie foarte cunoscuta;
- esti pasionat/a de machiaj si esti mereu in cautarea look-ului perfect;
- esti la curent cu ultimele tendinte in materie de produse cosmetice si look-uri
- ti-ar placea sa stai la o cafea cu make-up artistii oficiali ai celor mai cunoscute vedete pop din
Romania in timpul sesiunilor de pregatire;
- imbinand utilul cu placutul, vei deveni fericitul/a posesor/oare a unor tehnici de vanzare care te vor ajuta in parcursul tau profesional dar si in viata de zi cu zi;
- iti plac provocarile si crezi ca atingerea unor targete de vanzare este doar o modalitate de a-ti demonstra cat de talentat/a esti.

Descrierea jobului

Rolul tau
- Vei promova produsele de machiaj ale companiei de cosmetice nr 1 in lume, urmarind nevoia consumatorilor, educarea si gradul de satisfactie a acestora;
- Te vei asigura ca in urma interactiunii cu clientele tale, acestea vor reveni la tine cu drag pentru sfaturi noi;
- Iti vei materializa pasiunea pentru machiaj in realizarea de flash make-up-uri;
- Te vei preocupa ca standul de make-up sa arate conform standerdelor comunicate: curat, ingrijit, atent
mercantizat ;
- Vei comunica in permanenta cu echipa pentru sfaturi, solutii si sugestii;
- Te vei asigura ca ai la cunostinta toate tehnicile de vanzare/ make up/ produs astfel incat sa te numeri printre expertii din consultanta;
- Vei participa cu interes la training-urile de produs, tehnica, machiaj si vanzari alaturi de cei mai buni experti din domeniu.

Beneficii:
- castiguri salariale atractive (salariu fix + bonusuri);
- abonament medical la cel mai cunoscut furnizor de servicii medicale din Romania;
- telefon cu servicii de internet/ telefonie;
- training-uri de make up cu specialisti oficiali;
- training-uri de vanzari;
- premii lunare (vouchere la branduri cunoscute, bijuterii/haine customizate, cultura/ muzica, etc );
- premii valorizante (cursuri de limba straina, actorie, dans, driving, make-up);
- preturi special si discount-uri la: World Class, 7 Card, Bookster, Relaxopedia, Tarom, Geta Voinea,
Pluria.

Te asteptam in echipa noastra!

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Expirat
Beauty Advisor_Iasi  -  SC ADECCO RESURSE UMANE SRL