Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 23 Iun 2019

Beauty Advisor - Baneasa Mall/Afi Mall

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana comunicativa, dinamica și entuziasta, care să asigure clienților o experiență plăcută de cumpărături în magazinele noastre. noastre.
Pentru a face parte din echipa noastră, este important:
- să fii absolvent de liceu (dacă ești student sau ai terminat studiile universitare este și mai bine!);
- să ai studii de make-up, cosmetica, hairstyling sau manichiura prezintă un mare avantaj;
- să ai abilități de a lucra într-un mediu alert, să ai atenție distributivă;
- constituie avantaje cunoașterea limbii engleze și experiența în domeniu.

Descrierea jobului

· întâmpini și îndrumi clienții magazinului;
· oferi informații utile și recomandări despre produse, prețuri și servicii after-sale;
· vinzi produsele disponibile în magazin, potrivit cerințelor clientului, politicii de vânzări a companiei și reglementărilor legale;
· te coordonezi cu membrii echipei pentru a asigura servicii excelente clienților (mai ales în timpul orelor de vârf);
· informezi clienții despre reduceri și oferte speciale;
· ești familiarizat(ă) cu efectuarea plăților cash, prin card bancar sau prin alte metode acceptate;
· participi la împachetarea produselor în colete;
· asiguri răspunsuri prompte și competente la mesajele sosite prin e-mail;
· raportezi managerului magazinului despre părerile clienților;
· îți actualizezi cunoștințele despre produsele nou introduse în magazin.
În concluzie, te vei asigura că experiența cumpărătorilor este una plăcută iar contribuția ta la profitabilitatea magazinului este remarcabilă.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Beauty Advisor - Baneasa Mall/Afi Mall  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles