Publicat 23 Aug 2017 | Reactualizat 22 Sep 2017 | Expiră 23 Sep 2017

Beauty Adviser

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EMBLEMA Retail Solutions, agenție specializată în servicii publicitare, recrutează Beauty Adviser pentru branduri de make-up și dermo-cosmetice, din categoria produselor premium, pentru următoarele orașe:

  • București
  • Galați
  • Deva
  • Satu Mare
  • Reșița
  • Timișoara
  • Bistrița
Candidatul ideal:
- Studii medii (Liceu-Diplomă de Bacalaureat);
- Abilitatea de a identifica ușor și de a înțelege nevoile clienților;
- Orientat către client și către rezultate

Descrierea jobului

- Identifică nevoile clienților și îi consiliaza in alegerea produsului potrivit;
- Lucrează și în zile de weekend si mai putin in timpul saptamanii (exista flexibilitate in stabilirea programului);
- Gestionează marfa și se asigură că nu există risc ca marfa sa lipseasca de pe stoc;
- Promovează și vinde produsele cosmetice din locația în care se desfășoară activitatea;
- Realizează activități administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea prețurilor la raft, raportare;
- Participă la trainingurile companiei;

Beneficii:

  • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator;
  • Pachet salarial motivant
  • CIM (Contract Individual de Munca);
  • Training oferit de specialiști;
  • Program flexibil agreat cu managerul direct

Expirat
Beauty Adviser  -  SC EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL