de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

BEAUTY ADVISER

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane comunicative, dinamice și entuziaste care să asigure clienților o experiență plăcută de cumpărături în magazinele noastre. Atitudinea pozitivă și dorința de a rezolva prompt orice problemă sau reclamație a clienților sunt caracteristici de succes pentru noul membru al echipei noastre. Pentru a face parte din echipa noastră, este important:
- să fii absolvent de liceu (dacă ești student sau ai terminat studiile universitare este și mai bine!);
- să ai studii de make-up, cosmetica, hairstyling sau manichiura prezintă un mare avantaj;
- să prezinți un aspect profesional - business;
- să ai foarte bune abilități de comunicare, să fii capabil(ă) de crearea unor relații profesionale bazate pe încredere;
- să fii familiarizat(ă) cu operații matematice simple;
- să ai personalitate deschisă la nou, optimistă, pozitivă;
- să ai abilități de a lucra într-un mediu alert, să ai atenție distributivă;
- să ai flexibilitate și disponibilitate în stabilirea programului de lucru; să fii capabil(ă) să lucrezi bine în echipă;
- constituie avantaje cunoașterea limbii engleze și experiența în domeniu.

Descrierea jobului

În acest rol:
· întâmpini și îndrumi clienții magazinului;
· oferi informații utile și recomandări despre produse, prețuri și servicii after-sale;
· vinzi produsele disponibile în magazin, potrivit cerințelor clientului, politicii de vânzări a companiei și reglementărilor legale;
· împreună cu membrii echipei, te asiguri că magazinul este aprovizionat, curat și bine întreținut, iar prezentarea produselor pe rafturi este de înaltă clasă;
· te coordonezi cu membrii echipei pentru a asigura servicii excelente clienților (mai ales în timpul orelor de vârf);
· informezi clienții despre reduceri și oferte speciale;
· ești familiarizat(ă) cu efectuarea plăților cash, prin card bancar sau prin alte metode acceptate;
· participi la împachetarea produselor în colete;
· asiguri răspunsuri prompte și competente la mesajele sosite prin e-mail;
· raportezi managerului magazinului despre părerile clienților;
· îți actualizezi cunoștințele despre produsele nou introduse în magazin.
În concluzie, te vei asigura că experiența cumpărătorilor este una plăcută iar contribuția ta la profitabilitatea magazinului este remarcabilă.

Oferim:

  • program de lucru atractiv (în ture);
  • salariu motivant, peste media pieței;
  • școlarizare de specialitate;
  • mediu de lucru plăcut și dinamic;
  • bonusuri atractive și alte beneficii.
Pentru a ne cunoaște mai bine, te așteptăm să ne faci o vizită pe site-ul de Internet, www.topline.ro.

Grupul Top Line este cel mai mare importator si distribuitor de produse cosmetice profesionale, aparate, mobilier si accesorii pentru saloane, centre SPA, cabinete si clinici de dermatologie/chirurgie estetica.
Cu o experienta de peste 22 de ani in Romania detine un portofoliu in exclusivitate de branduri lider la nivel international:
- Moroccanoil, Kevin Murphy, Joico, Vitality’s, Goldwell, Tigi, Guinot, Academie, Babor, Mary Chor, CND, Morgen Taylor, Gelish, Parlux, Depileve, Kryolan
- Maletti, Nilo, ITS Italy, Lasers - RF - Ultrasound
- LPG, Classys, Ultratone,

Expirat
BEAUTY ADVISER  -  TOP LINE EUROPA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles