de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mar 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Beauty Adviser - Magazin Gerovital

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii/postliceale;
  • Curs de make-up/certificare în meseria de machior (reprezintă avantaj);
  • Bune abilităţi de comunicare şi de organizare;
  • Foarte bune abilități de relaționare interpersonală și de negociere;
  • Atitudine orientată către client;
  • Cunoștințe privind întocmirea documentelor de evidență primară, efectuarea recepției mărfurilor, gestionarea valorilor, efectuare inventariere.

Descrierea jobului

În calitate de coleg/ă, obiectivul tău va fi promovarea produselor cosmetice și de make-up, oferirea de consultanță clienților și vânzarea produselor conform politicii de vânzare a companiei.

Principalele tale –responsabilităţi:

  • Oferi consultanță clienților atât în alegerea produselor de îngrijire și make-up Gerovital, cât și în utilizarea corectă a acestora;
  • Recomanzi clienților schemele de tratament corespunzătoare tipului de ten și nevoilor acestora;
  • Oferi ocazional scurte demonstrații gratuite de machiaj pentru clienții magazinului;
  • Informezi clienții privind promoțiile existente în magazin, reducerile și ofertele speciale;
  • Efectuezi vânzarea, încasarea contravalorii produselor și asiguri mercantizarea produselor la raft;
  • Tratezi obiecțiile într-un mod profesionist;
  • Transmiți comenzile pentru reaprovizionarea magazinului și realizezi recepţia cantitativă şi calitativă a mărfurilor;
  • Întocmești zilnic documentele specifice de evidenţă primară.

Ce vă putem oferi noi:
  • Salariu motivant + bonus pentru realizarea și depășirea target-ului de vânzări, tichete de masă, prime ocazionale (primă de vacanță, de sărbători, etc.), decontare abonament de transport în comun, discount-uri pentru achiziția de produse și servicii Farmec, zi liberă plătită cu ocazia aniversării zilei de naștere;
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradiție, aflată într-o puternică expansiune. Mediu de lucru profesionist.

“Să fii veșnic tânar nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești.” - Prof. Dr. Ana Aslan

Grija pentru frumos şi respectul faţă de tradiţie, sănătate şi mediul înconjurător, completate de cercetarea continuă, originalitatea şi atenţia faţă de cerinţele clienţilor săi, au făcut din FARMEC un producător apreciat de-a lungul timpului. Astăzi, portofoliul companiei însumează câteva sute de produse, cele mai cunoscute game fiind GEROVITAL H3 prof. dr. Ana Aslan, GEROVITAL H3 EVOLUTION, GEROVITAL PLANT, ASLAVITAL, FARMEC, ASLAMED, DOINA, ATHOS şi OBSESIE.

Alăturându-te echipei Farmec, ne vei susține în a continua să transmitem și generațiilor viitoare încrederea în forțele proprii, în posibilitățile de creștere și spiritul antreprenorial românesc.

Te invităm să ne vizitezi pe: www.farmec.ro

Expirat
Beauty Adviser - Magazin Gerovital  -  Farmec SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles