de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Expiră 05 Aug 2006

Beauty Adviser - L\'Oreal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, responsabila, motivata, cu prezenta placuta, spirit creativ si excelente abilitati de comunicare;
Studii minime liceul.
Experienta dovedita in vanzari directe, in special in domeniul produselor cosmetice, este un avantaj;
Cunoasterea unei limbi straine (engleza/franceza) constituie de asemenea un avantaj;
Disponibilitate pentru program de 7h/zi.
PENTRU A APLICA ESTE NECESARA POZA.

Descrierea jobului

Aveti sansa de a va alatura unei echipe tinere si talentate, in cadrul unei companii multinationale, cu o experienta de peste 90 de ani de success in pozitia de lider mondial in domeniul produselor cosmetice.
Program flexibil, pachet salarial atractiv plus bonusuri in functie de performanta plus produse cosmetice gratuite.

Promovarea eficienta a imaginii si produselor companiei in magazinele specializate de cosmetica-parfumerie sau in hipermarketuri (stand machiaj);
Consilierea profesionista a consumatorilor in vederea alegerii si utilizarii corecte a produselor cosmetice;
Atingerea obiectivului lunar de vanzari prin recomandarea corecta a produselor companiei.

Pentru a aplica direct pe site-ul Adecco da-ti click aici: http://www.adecco.ro:8001/job-142-consultant_frumusete_l_oreal.html

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1,
Tel: 021/300.35.46
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro

PLOIESTI-str. Mercurului, nr 1
Tel: 0244/519320
Fax: 0344/801393
e-mail: ploiesti@adecco.ro

TIMISOARA - Eugeniu de Savoya nr. 6
Tel:0256/432 211
Fax:0256/406 180
E-mail: timisoara@adecco.ro

PITESTI - Bulevardul Eroilor, nr. 16 B
Tel:0248/612 303;
Fax:0248/612 304;
E-mail: pitesti@adecco.ro

SIBIU - Str Fantanii, 2 bis
Tel:0269/206 450;
Fax:0269/206 451;
E-mail: sibiu@adecco.ro

ARAD - Str Ludovic Szantay, nr. 1, ap. 5,
Tel/fax:0257/281 147;
E-mail: arad@adecco.ro.

Cluj - Str. iuliu Maniu nr. 39
Tel: 0264/596 062