Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 05 Aug 2019

Beauty Adviser (BA) - Bucuresti, Sibiu, Timisoara

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora
- spirit comercial
- interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
- seriozitate
- prezenta placuta si limbaj ingrijit
- cel putin absolvent(a) de liceu cu diploma de bacalaureat
- experienta in comert
- rezistenta la stres
- cunoasterea unei limbi straine (de preferat)

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- promovarea si vanzarea produselor cosmetice si de parfumerie din magazin
- consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate
- realizarea de activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, intretinerea rafturilor, emiterea de comenzi la furnizor pentru brand-urile alocate, aplicarea promotiilor existente, etc.
- disponibilitate deplasari pentru stagii de pregatire

Beneficii:

- pachet salarial motivant ( salariu, bonuri de masa, discounturi, bonusuri)
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei
- mediu de lucru elegant si placut
- echipa tanara si profesionista
- training-uri de specialitate

Douglas este liderul european in comercializarea produselor de parfumerie si infrumusetare. Este prezent in 23 de tari europene prin cele peste 1200 de magazine ale sale. Douglas se evidentiaza prin calitatea produselor si a serviciilor oferite, prin personalul prietenos care vine in intampinarea dorintelor clientilor.
Aflati in pragul deschiderii primelor magazine din Craiova si Timisoara, dorim sa intemeiem si sa consolidam cate o echipa de vanzari pentru viitoarele locatii. Daca indepliniti criteriile solicitate, sunteti o persoana dedicata si doriti sa va alaturati echipei noastre, va invitam sa ne trimiteti un CV.

Expirat
Beauty Adviser (BA) - Bucuresti, Sibiu, Timisoara  -  SC Parfumerie Douglas SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles