B2B Sales Consultant

Stailer Online Services S.R.L. 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Dacă scopul tău este să te dezvolți profesional în mod accelerat, acum ai șansa să faci parte din echipa de vânzări B2B a celei mai mari platforme de beauty din România, Stailer.

Ce te califică?
  • Ai bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Știi să-ți gestionezi timpul și agenda astfel încât rezultatele să fie cele preconizate;
  • Lucrezi constant atât la dezvoltarea ta profesională, cât și la cea personală;
  • Nu ești la primul tău job;
  • Vrei sa impactezi prin acțiunile tale

Descrierea jobului

Scurt și la obiect: ce vei face?
  • Îți vei construi și gestiona o bază de 80-100 parteneri business (saloane de înfrumusețare);
  • Pe baza target-ului, îți vei stabili singur activitățile și obiectivele urmărite;
  • Vei fi responsabil de toate etapele unui proces de vânzare și fidelizare al unui partener business;
  • Vei menține contactul permanent cu partenerii din portofoliul tău și vei strânge informații relevante privind oportunitățile din piață.

Ce îți oferim?
  • Stabilim împreună cu tine un plan concret de dezvoltare profesională (prin training, coaching și mentoring), astfel încât să ajungi la cel mai înalt nivel de performanță;
  • Suportul de care ai nevoie pentru a-ți dezvolta abilități din domenii precum: vânzări, leadership, Online Marketing și Customer Experience;
  • Acces la o rețea de networking formată din antreprenori cu experiență, care te vor îndruma spre succes;
  • Oportunitatea de a fi parte din echipa care își propune să digitalizeze industria de beauty.

Descrierea companiei

De ce Stailer?

Este una dintre cele mai relevante companii fondate recent în România care se pregătește să scaleze internațional. Am atras investiții de 2 milioane de euro în ultimele 18 luni, compania fiind evaluată la 15 milioane de euro după ultima rundă de finanțare. Deși platforma a fost lansată recent, în noiembrie 2020, a ajuns în primele 12 luni la peste 1000 de saloane partenere la nivel național. Aplicația Stailer are peste 50.000 de utilizatori și numărul acestora este în creștere accelerată, aplicația ajungând în topul celor mai descărcate aplicații mobile în AppStore și Google Play la categoria lifestyle, încă din primele luni de la lansare.

Dacă propunerea sună bine pentru tine, aplică direct sau trimite C.V.-ul tău pe clipici@stailer.ro.
Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 28 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.