Publicat 12 Dec 2006 | Reactualizat 13 Nov 2006 | Expiră 12 Ian 2007

Baza de date a agentiei pe 2007

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tineri si tinere ce doresc sa participe la castinguri pentru aparitii in emisiuni tv, videoclipuri, reclame, reviste, prezentari de moda, sampling, hostess, animatoare etc.
Prima agentie de modeling si casting on line urmeaza sa isi deschida portile...pentru a face parte din aceasta agentie nu trebuie decat sa trimiteti cv-ul dvs.

Descrierea jobului

Participarea la job-ul pentru care a fost selectat si indeplinirea exacta a indatoririlor care au fost prezentate la obtinerea job-ului.

Agentie de Modelling, Casting & Promovare a imaginii la nivel National...

Expirat
Baza de date a agentiei pe 2007  -  Models & Casting Agency

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles