Bartender si Consultant Vanzari Wine

ERIS WINE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Salariu 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Fiind un wine shop & bar punem accentul pe o atmosfera calda, prietenoasa, avand maxim 15-20 locuri. Ne ocupam integral de pregatirea viitorului coleg, asadar nu este nevoie de experienta in prealabil. Garantam un colectiv fain, o atmosfera de lucru placuta si un domeniu, cel al vinurilor extrem de placut.

Descrierea jobului

  • sa ofere consultanta despre vinuri clientilor din magazin si sa le vanda acestora
  • sa pregateasca bauturile pentru servit (cafea, vin la pahar, 2-3 sucuri)
  • sa serveasca bauturile noastre clientilor de pe terasa (vin la pahar, cafea in special)
  • sa serveasca la mese cateva platouri cu gustari, pregatite in prealabil.
Postul este de 6/8 ore/zi, in ture de dimineata / dupa masa. Duminica avem inchis

Suntem o casa de vinuri specializata in distributia de vinuri in domeniul HORECA. Detinem de asemenea si un wine shop / wine bar, Wine Not? in care promovam vinurile romanesti si straine, precum si o selectie foarte atenta de spirtuoase

Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos