Publicat 03 Sep 2020 | Reactualizat 24 Sep 2020 | Expiră 03 Oct 2020

BARTENDER / FRONTMAN

1 post

Candidatul ideal

Cautam persoane dornice sa faca parte din echipa uneia dintre cele mai frumoase și iubite coffee-bakery din centrul Bucurestiului, in regim full time (8 ore).

- experienta intr-un job similar este binevenita
- este esential sa fii rapid, organizat si punctual
- trebuie sa ai o prezenta agreabila si sa-ti placa sa interactionezi cu clientii
- daca nu ai experienta anterioara, trebuie sa poti invata repede retetele si procedurile locului

Descrierea jobului

- prepararea cafelei de specialitate pe espressor La Marzocco
- prepararea bauturilor din meniu
-preluarea si incasarea comenzilor de mancare si a produselor din vitrina
- pastrarea zonei de lucru curata, mentinerea curata a echipamentelor si veselei
- curatarea spatiului de servire in timpul si la sfarsitul programului de lucru

Salariu: 2200 RON, in regim full time, plus procent proportional din tips-uri

Deschis în 2016, Crocant a devenit rapid o poveste de succes și un loc foarte iubit pentru mic dejun și brunch. Toate produsele comercializate sunt realizate integral in house. Cafeaua de specialitate, pâinea cu maia și prăjiturile artizanale dau identitatea specială a locului, care și-a câștigat o notorietate excelentă pe harta culinară a Bucureștiului.

BARTENDER / FRONTMAN  -  Nugatin Bakeshop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles