Barmani si Ospatari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Sociabil, dezinvolt, organizat, deschis spre clienti, ospitalier, corect, punctual, cu un simt al responsabilitatii crescut.

*Experienta nu este neaparat necesara, dar va constitui un avantaj in cazul in care persoana interesata de job o va detine.

Descrierea jobului

Barman
- responsabil de gestiune
- experienta va fi necesara, minim 2-3 luni, pentru a reusi sa realizeze produsele corect
- curatenia la locul de munca
  • Beneficii:
- salariu fix,
- bonus din vanzari
- bacsisul zilnic

Ospatar
- Cunoasterea fiecarui produs in parte
- atentie distributiva dezvoltata
- marcarea tuturor produselor comandate de catre client
- ospitalier
- punctual
- tinuta obligatorie, sa fie curata si calcata
- bacsisul zilnic.

Mediu ambiental placut, cu 3 zone de servire, predomina produsele de cafea, ceaiuri, ciocolata calda, racoritoare dar avem si produse din inghetata artizanala si prajituri.
Publicat 12 apr. 2022 Reactualizat 10 mai 2022 Expiră 12 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos