BARMAN

Turquoise Restaurant&Hotels SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Turquoise Restaurant angajează barman. Cerem și oferim seriozitate. Experienta poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatile sunt cele specifice unei locatii de tip bar-restaurant, iar salariul este motivant.

Restaurantul Turquoie este o invitatie deschisa in lumea bucatariei orientale, unde gusturile si aromele se impletesc in farfurie. Localizat in apropiere de centrul capitalei, cu o capacitate totala de 400 de persoane, spatiile noastre: Terasa Turquoise, Ballroom si Corporate Lounge, pot fi puse la dispozitia clientilor nostri pentru petreceri, aniversari, evenimente private, conferinte, seminarii, receptii si multe alte ocazii.
Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.