Barman / ospatar

Oraș de lucru
Studii
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidații ideali au avut experiență anterioară într-un rol similar/relevant și:
  • Sunt pasionați de mâncare;
  • Au dorința de a învăța și de a munci;
  • Sunt dornici să-și dezvolte cariera într-un mediu de restaurant de înaltă calitate;
  • Pot lucra eficient ca parte a unei echipe;
  • Vorbesc limba engleza.

Descrierea jobului

  • Jobul constă în prepararea și servirea băuturilor clienților.
  • Atitudinea pozitivă și relationarea cu clienții noştri poate face acest loc de muncă unul extrem de atractiv.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 3000 - 3500 RON;
  • Mediul de lucru este unul placut;

Descrierea companiei

Cautam candidati pentru postul de Barman / Ospatar.
Publicat 26 iul. 2022 Reactualizat 2 aug. 2022 Expiră 25 aug. 2022