Barman / Ospatar

RINA Hotels - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Grupul RINA Hotels angajează barmani și ospătari pentru restaurante aflate în centrul orașului Sinaia.
Dacă îți dorești să lucrezi într-o locație centrală, cu flux ridicat de turiști și să oferi servicii de calitate, te așteptăm în echipa noastră, în unul dintre restuarantele LaRoq, Nargila sau Crama.

Experiența anterioară reprezintă un plus, însă oferim și training.

Descrierea jobului

Căutăm persoane pasionate de domeniul Horeca, cu atenție la detalii și la oaspeți.

Pe lângă salariu, oferim mediu de lucru stabil, bonuri de masă, decontarea transportului și cazare pentru cei din alte localități.

RINA Hotels este un lanț hotelier din România care deține 3 Hoteluri și 5 restaurante și cafenele.

Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos