BARMAN / OSPATAR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2300 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoana responsabila
- cunostinte engleza
- abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii si colegii
- atentie crescuta la detalii
- experienta constituie un avantaj
- aptitudini artistice

Descrierea jobului

Postul de barista presupune :
- preparare si servirea produselor conform standardelor companiei
- mentinerea curateniei la locul de munca
- dorinta de dezvoltare in domeniul cafelei de specialitate
- efectuarea inventarierii lunare
- comunicarea cu oaspetii
- vanzarea/promovarea produselor
- respectarea standardelor companiei

Tucano Coffee este o retea internationala de coffee shop-uri. In Romania suntem prezenti din 2013 si la moment avem 25 locatii.
Sloganul coffee shop-urilor Tucano Coffee " Love.Peace.Coffee. " a fost inspirat din cultura rock’n’roll și hippie, care se distingea prin tendința oamenilor de a reveni la natură, dragoste, pacifism și libertate a gândirii.

Vrem să creăm un nou model de coffee shop-uri – cafenelele ca şi spaţii creative.
Deoarece pentru noi, ele înseamnă ceva mai mult decât un local în care se serveşte Specialty Coffee. Aceste spaţii creative inspiră şi influenţează frumos Echipa, Oaspeţii şi Partenerii noştri. Ei devin mai sinceri şi deschişi, mai uniţi şi creativi, mai simpli şi green.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 3 iun. 2022 Expiră 5 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos