Barman/Ospatar

Vbh Flats S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• diploma de calificare in domeniu reprezinta un avantaj
• experienta ca ospatar reprezinta un avantaj
• cunostinte medii de limba engleza;
• prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
• atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
• acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
• cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;

Beneficii:

· salariu atractiv
· masa la locatie
· program de lucru 6:00-12:00 /18:00-22:00 2 zile se lucreaza/ 2 zile libere

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022