Barman - ospatar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana ordonata, cu imaginatie culinara, capabila sa pregateasca bauturi reci si calde in conformitate cu meniul
- Atitudine pozitiva, prezenta agreabila, orientare catre client;
- Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica
- certificat de calificare (barman / ospatar)
- limba engleza

Descrierea jobului

- Intampina clientii, pregateste si serveste acestora bauturile din meniul unitatii
- Responsabil pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata
- pregateste sala pentru primirea clientilor
- pregateste necesarul de materii prime

The Gallery lounge & fine food este un restaurant cochet, situat in zona de nord a Bucurestiului, pe malul lacului Tei, deschis pentru membrii clubului Pescariu Sports&SPA si nu numai. Meniul a la carte creat de Chef-ul bucatar ofera atat optiuni gourmet, cat si lejere, iar smoothie-urile si cocktail-urile preparate de barmanii nostri te trimit cu gandul la vacantele exotice.

Echipa The Gallery se bucura sa fie gazda pentru diverse tipuri de evenimente: de la mici ateliere la petreceri tip cocktail, lansari, conferinte, petreceri pentru copii sau aniversari. Indiferent daca evenimentul este privat, de business sau social, promitem o experienta unica!
Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos