BARMAN, OSPATAR (PERSONAL HORECA)

SC. INTERNET SERVICII SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Cunostinte bune de operare PC
  • Cunostinte bune de CS:GO, PUBG, Dota, LOL
  • Capacitatea de a actiona individual, precum si de a lucra în echipă;
  • Minim studii medii.
  • Cu sau fara experienta profesionala.
  • Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.
  • Servirea exemplara a clientilor.

Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!
Vino in echipa DiscoveryArena si vei beneficia de:
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial motivant
  • Asigurare medicala
  • 50% reducere la produsele noastre
  • Bonus pentru recomandarea noilor colegi
  • Gratuitate la serviciile noastre
  • Zi libera de ziua ta de nastere
  • Aproape de mijloacele de transport in comun
  • Conditii de munca foarte bune, formare profesionala la locul de munca.
  • Suport din partea unei echipe prietenoase
  • Lucreaza in cea mai dinamica si distractiva industrie de entertainment: jocurile video.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Activitati specifice: receptie marfa, aranjarea produselor, inlocuirea produselor vandute.
  • Activitati specifice casei de marcat.
  • Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.
  • Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.
  • Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista;
  • Sa mentii si sa pastrezi mediul de lucru curat si ingrijit

Descrierea companiei

Internet Caffe
Publicat 19 Sept. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.