BARMAN / OSPĂTAR în Baia Sprie

Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană pasionată și perseverentă care să fie dispusă să învețe lucruri noi și care să poată lucra în echipă cu ușurință.
Ne dorim să dezvoltăm oameni, să găsim persoane implicate și să formăm împreună o echipă.

Descrierea jobului

Oferim salariu motivant și multe alte beneficii.
Suntem deschiși pentru program flexibil și foarte înțelegători la problemele personale.
Oferim contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Coffee Time se situează în Orașul Baia Sprie, la doar câtiva km de Municipiul Baia Mare.

Locația noastră te întâmpină cu un sortiment aromat de cafea de specialitate, o ambianță plăcută gândită până la cel mai mic detaliu, un mediu relaxant în care poți să descoperi gusturi diversificate, arome complexe și nu în ultimul rând, dedicare și implicare din partea personalului nostru care te va întâmpina cu zâmbetul pe buze, pregătit să-ți satisfacă cerințele.
Publicat 8 oct. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos