BARMAN | OSPATAR | BUCATAR | AJUTOR BUCATAR | SPALATOR VASE

Klausen PubHouse - 4 poziții
Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este dinamic, sociabil și lucrează bine în echipă!

Descrierea jobului

Klausen PubHouse angajează:
OSPĂTARI si BARMANI
BUCATARI si AJUTOR DE BUCATAR
AJUTOR LA SPALAT VASE

Klausen PubHouse este un pub după modelul unui pub irlandez, cu mâncare bună și o varietate mare de băuturi, situat în centrul orașului Cluj-Napoca. Avem două clădiri și o curte interioară pe care servim vara. Suntem o mână de oameni care ne străduim să facem treabă bună și să ne înțelegem bine în echipă! Dorim să oferim servicii de calitate și să fim consecvenți, iar pentru asta avem nevoie de mai mulți oameni!
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022