BARMAN OSPATAR / AJUTOR DE BARMAN

CRAPELNITA VAN S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti in domeniul ospitalitatii si esti in cautarea unui job placut, intr-o atmosfera vesela si colorata? [☀️]
Avem locatia perfecta pentru tine.
[📍] Chiar vis-a-vis de metroul Aurel Vlaicu vei gasi Crapelnita Gastrobar. [💛]
  • Profesionist, motivat si zambitor
  • Amabil, perseverent si orientat spre rezultate
  • Abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii si colegii
  • Experienta nu este obligatorie
  • Cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

  • Servirea clienților într-o manieră profesionalistă și plăcută;
  • Prepararea si servirea bauturilor reci si calde;
  • Administrarea corectă a stocului de băuturi;
  • Păstrarea ordinii și curățeniei în bar;
  • Pregatirea zonelor de servire si de deservire a localului;
  • Cunoasterea meniului astfel incat sa se poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felul de mancare si bauturi;
BENEFICII
  • Salariu motivant
  • Masa asigurata
  • Bonusuri salariale
Keywords: restaurant, personal restaurant, full time, part time, weekend, personal bar, personal pub, barman, barista, terasa, ajutor de barman, barman ospatar, part time, full time, weekend, program flexibil.

Crapelnita Gastrobar este un local cu specific mexican. Locatia dispune de interior si de o terasa de minim 20 de locuri.
Pub-ul este situat pe Soseaua Pipera, Nr. 31-33 vis-a-vis metrou Aurel Vlaicu .
Dacă esti in cautarea unui loc vesel si prietenos unde poti sa lucrezi cu o echipa tanara si unita atunci Crapelnita Gastrobar este locul ideal pentru tine.

Publicat 6 Oct. 2022 Reactualizat 5 Nov. 2022 Expiră 5 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.