Barman / Ospatar / Ajutor Barman

Oraș de lucru
Studii
Salariu 1700 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Snatch Pub angajeaza fete si baieti pentru posturile de Barman, Ospatar si Ajutor de barman. Pub-ul este deschis din 2009 și se afla in zona Panduri-Cotroceni.
Program full time 2 zile on 2 zile off sau part time
Experienta necesara.
Carte de munca cu ore de noapte/suplimentare plătite conform codului muncii.
Concedii platite.
Bonus pentru realizarea targetului de vânzări și de sarbatori.

Descrierea jobului

Ospatar
  • Deservire băuturi conform rețetarului unității;
  • Servirea clienților într-o manieră profesionalistă și plăcută;
  • Administrarea corectă a stocului de băuturi;
  • Înregistrarea vânzărilor;
  • Întocmirea listei de vânzare din timpul zilei;
  • Păstrarea ordinii și curățeniei locului de muncă;
  • Pregatirea zonelor de servire si de deservire a localului;
  • Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista;
  • Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felul de mancare, tacamuri si bauturi;
  • Asigurarea unui serviciu de inalta calitate pentru clienti;
  • Corectitudine la intocmirea si incasarea notelor de plata

Barman

Deservire băuturi conform rețetarului unității;
Administrarea corectă a stocului de băuturi;
Întocmirea listei de vânzare din timpul zilei;
Preluarea comenzilor si servirea clienților de pe bar într-o manieră profesionalistă și plăcută;
Înregistrarea vânzărilor;
Păstrarea ordinii și curățeniei locului de muncă
Asigurarea stocului necesar in bar la inceputul turei
Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la bauturi;
Corectitudine la intocmirea si incasarea notelor de plata

Descrierea companiei

Bar, Pub
Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 20 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos