Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 28 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Barman-Ospatar Aerodrom Clinceni

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoană organizată și responsabilă.
- Abilități de comunicare.
- Atitudine pozitivă.
- Spirit de inițiativă.
- Experiență în domeniu de minim 6 luni.
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversațional.

Descrierea jobului

- program: Miercuri sau Joi până Duminică, Aprilie – Noiembrie;
- locație: Aerodrom Clinceni, centru de parașutism TNT Brothers.
- atribuțiuni:
- preluarea comenzilor de mancare și băuturi într-o manieră eficientă și profesionistă;
- politețe și profesionalism în servirea clienților;
- administrarea stocurilor și înregistrarea vânzărilor într-un software de gestiune;
- propuneri pentru dezvoltarea produselor/serviciilor oferite;
- păstrarea igienei și a curățeniei la locul de muncă.

Punct de lucru:Clinceni, Jud. Ilfov

TNT Brothers, este o asociaţie sportivă adusă la viaţă din pasiunea pentru parasutism, mentinuta si crescută cu dragostea pentru zbor a membrilor săi. Cea mai mare asociatie de parasutism din Romania și una dintre cele mai mari din SE Europei, îți deschide porțile în fiecare an din Aprilie până în Noiembrie.
Cu vreme bună, un avion performant, numeroase facilități și o altitudine de 4000m, dedicăm toată activitatea noastră pentru dezvoltarea parașutismului în România, și promovarea parașutismului românesc în afara granițelor țării, asigurând multă distracție și salturi memorabile pentru membrii nostri, parașutiștii de toate nivelurile de calificare.

Expirat
Barman-Ospatar Aerodrom Clinceni  -  Asociatia Club Sportiv TNT BROTHERS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles