Publicat 01 Oct 2020 | Reactualizat 29 Oct 2020 | Expiră 31 Oct 2020

Barman cafenea

2 posturi

Candidatul ideal

Persoana dinamica, independenta careia ii place sa interactioneze cu oamenii. Pasionata de cafea, retete originale, plating si cafe-art.

Descrierea jobului

Barman cafenea:
- prepararea de cafele si specialitati
- pregatirea de smoothie-uri
- servirea clientiilor
- activitati conexe (deschidere/inchidere cafenea, incasari bani etc)

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Barman cafenea  -  Dallmayr Vending Office SCS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles