Barista

Coffee Element S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta in specialty coffee ( setare reteta, latte art, omogenizarea corecta a laptelui )
- respectarea retetelor si a standardelor noastre
- rapiditate in realizarea comenzilor
- sociabil, flexibil
- se integreaza usor intr-o echipa formata din tineri pasionati de cafea

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- realizarea retetei in fiecare zi si ajustarea acesteia pe parcursul zilei
- efectuarea curateniei si mentinerea acesteia
- respecta uniforma companiei ( sort + camasa neagra / tricou bej )
- comunica cu clientii despre originile cafelei si face recomandari

Beneficii:
- salariu NET 4000 lei
- lucrul intr-o echipa tanara
- lucrul intr-un bar echipat cu espressor KB90, rasnite Mythos One, EK43
- cafea/produse pastry
- posibilitate de promovare

Descrierea companiei

Cafélier a luat nastere din pasiunea noastra pentru cafea.
Suntem un specialty coffee shop deschis acum aproximativ 1an si jumatate, situat la Piata Romana.
Ne dorim sa oferim experiente marca Cafélier in ceasca, de aceea punem foarte mare accent pe calitatea cafelei, cat si pe executia acesteia de catre baristii nostri.
Pe langa accentul pus pe calitatea produselor noastre, ne dorim sa avem o echipa oameni pasionati de cafea, care sa transmita asta si mai departe clientilor.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.