Barista

SEIR MAFE SRL 3 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

E╚Öti o persoan─â activ─â, spontan─â, care se adapteaz─â u╚Öor oric─ârei situa╚Ťii ╚Öi iube╚Öti cafeaua ? ­čĺâ
Dac─â da, te a╚Ötept─âm cu bra╚Ťele deschise ├«n echipa Tucano Havana!

Unde lu─âm leg─âtura:
Ôťö´ŞĆ D─â-ne un semn pe mail, la telefon, pe social media sau un mesaj chiar aici, pe Ejobs

Descrierea jobului

Ce ├«╚Ťi oferim:
Ôťö´ŞĆ Program flexibil de munc─â ­čôć
Ôťö´ŞĆ Un spa╚Ťiu de lucru confortabil ╚Öi prietenos ­čśî­čîŞ
Ôťö´ŞĆ Seriozitate, respect ╚Öi o echip─â pe cinste! ­čĄŁ

TUCANO COFFEE este o cafenea în care conceptul de "cafea" este dus la superlativ, servită într-un loc cu o atmosferă friendly, locul în care inevitabil te vei reîntoarce :)
Publicat 4 Iun. 2022 Expir─â 4 Iul. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.