BARISTA

BEANS & DOTS - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 3200 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cautam colegi noi in echipa Beans&Dots;
  • Experienta nu este obligatorie, insa constituie un avantaj;
  • Este important sa impartasesti valorile noastre si pasiunea pentru cafeaua de specialitate, sa fii curios si determinat sa inveti si sa cresti intr-un mediu dinamic;
  • Sa fii responsabil, cu spirit de echipa;
  • Sa tratezi cu respect oaspetii nostri, precum si colegii de lucru.

Asteptam CV-ul tau pe hello@beansanddots.ro sau te asteptam la cafea sa povestim mai multe.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa profesionista care pune accent pe calitatea produselor si serviciilor.
  • Vei prepara cafea de specialitate de la The Barn Berlin si vei avea la dispozitie cele mai bune echipamente de lucru.
  • Discounturi la cafea si la celelalte produse comercializate, in toate locatiile Beans&Dots.
  • ​Oportunitati de cariera.

Responsabilitati:
  • Prepararea si servirea produselor.
  • Furnizarea serviciilor la cele mai inalte standarde.
  • Mentinerea curateniei in zona de bar / lucru.
  • Pastrarea unei comunicari profesioniste cu oaspetii nostri si cu echipa.
  • Respectarea programului de lucru.

Beans&Dots s-a infiintat in 2016 din pasiune pentru cafeaua de specialitate & more.

Suntem o comunitate de iubitori de cafea care isi impartasesc valorile si pasiunea pentru cafea buna, design, arta & good vibes.

Lucram in exclusivitate cu una dintre cele mai bune prajitorii din Europa - The Barn Berlin.

Suntem o echipa relaxata, insa atenta la detalii si la modul in care tratam fiecare oaspete care paseste in universul nostru.

Abia asteptam sa te cunoastem!

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 11 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022