Barista

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim o persoana sociabila, atenta la detalii, muncitoare si dispusa sa invete cat mai multe.
Exeperienta e binevenita dar nu obligatorie.
Ne dorim o persoana care sa faca parte din echipa pe termen lung
Abilitate de a lucra sub presiunea in caz de perioade aglomerate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- prepară și servește clienților băuturi pe bază de cafea si derivate din cafea
- vanzarea bauturilor/produselor alimentare
- utilizează și întreține aparatele
- menține curățenia și respectă normele de igienă
- își desfășoară activitatea în interesul clientului și al localului pentru care lucrează
- dă dovadă de politețe și profesionalism în relația cu clienții
- administrează stocul de ingrediente si de marfa
- înregistrează vânzările și realizează inventarul când este necesar
- etc

Beneficii:
- oferim cafea si masa de pranz
- tips integral zilnic

O cafenea la inceput de drum care are spre vanzare produse premium si isi doreste sa ofere o varianta de cafea de buna calitate clientilor.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022