Publicat 22 Iul 2021 | Reactualizat 19 Aug 2021 | Expiră 22 Aug 2021

Barista

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam?

  • Persoane interesate sa isi exploreze aptitudinile creative la espressor, alaturi de o echipa pasionata de gust.
  • Experinta nu este necesara. In schimb, trebuie sa fii curios si determinat sa inveti si sa cresti intr-un mediu dinamic.
  • Apartenenta la echipa. Lucram creativ in echipa, functionam ca un mecanism simplu, cu oameni diferiti, dar cu dorinte si obiective comune.

Descrierea jobului

Cum te vei dezvolta?

Vei avea acces permanent la cele mai bune resurse de dezvoltare in domeniul cafelei. Aici, ai parte de un mediu de lucru in care vei fi incurajat sa inveti constant. Intreaga echipa iti sustine curiozitatea si dezvoltarea, atat in lucrul alaturi de colegi, cat si prin cursuri in domeniu.

Alegerea de a deveni barista poate fi transformata intr-o cariera pe termen lung. Asadar descopera ce poate insemna cafeaua de specialitate pentru tine, alaturi de o echipa antrenata pentru performanta, produs excelent, ospitalitate exemplara! ​

Origo este locul unde iubitorii cafelei isi gasesc energia si inspiratia intr-o ceasca.

Credem si vrem sa demonstram ca o experienta completa si corecta poate oferi o perspectiva noua in domeniul cafelei.

Pentru ca la baza a tot ceea ce facem sta pasiunea, ne caracterizeaza voia buna. Iar pentru mentinerea acesteia, ne intereseaza: educatia continua si promovarea curiozitatii si a pasiunii prietenilor care ne trec pragul.

Expirat
Barista  -  Origo Shop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles