Barista 5 To Go Sector 4 - Berceni

Eimia Kafe S.R.L. 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana, cu sau fara experienta. Ne-ar placea sa fii o persoana zambitoare, careia ii place sa interactioneze cu oamenii si sa transmita buna dispozitie.

Descrierea jobului

Daca iti place brandul 5 TO GO si iti doresti sa te dezvolti alaturi de noi, iti asiguram training si bonusuri. Pozitia este disponibila la locatia 5 TO GO din SECTORUL 4.
Angajare Full Time/ Part Time cu contract de munca.

Descrierea companiei

EIMIA KAFE este un francizor 5 TO GO
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.