Publicat 28 Aug 2018 | Reactualizat 25 Sep 2018 | Expiră 28 Sep 2018

BARISTA - THE COFFEE SHOP - ARTIST AL CAFELEI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana energica, creativa si cu spirit de initiativa?
Iti place sa comunici si sa cunosti oameni noi in fiecare zi?
Daca vrei sa devii un artist al cafelei, te asteptam in echipa The Coffee Shop!

Trimite-ne CV-ul pentru postul de Barista la: recrutare@caffea.ro.

Descrierea jobului

Impreuna cu colegii vei desfasura urmatoarele activitati:

  • Vei prepara bauturi pe baza de cafea si produse complementare
  • Vei consilia clientii in procesul de achizitie a produsele din cafenea
  • Vei folosi casa de marcat in procesul de vanzare
  • Vei ajuta in procesul de mercantizare a produselor
  • Vei mentine standardele de curatenie

Iti oferim:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Training de Barista
  • Pachet salarial si beneficii atractive (tichete de masa, bonus de performanta, asigurare medicala privata in reteaua Medlife, discount lunar oferit pentru produsele proprii)
  • Dezvoltare profesionala si posibilitati de promovare

Tchibo Coffee Services, lider european in relatia B2B pe segmentul de cafea, este partenerul oficial pentru Romania, Bulgaria si Ungaria al Partener Coffee Services.
Partener Coffee Services ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei, atat pentru segmentul Ho.Re.Ca, Vending cat si pentru segmental Office si Home.

www.caffea.ro, www.espressodepo.ro

Expirat
BARISTA - THE COFFEE SHOP - ARTIST AL CAFELEI  -  Partener Coffee Services srl