Barista - Specialty Coffee

Oraș de lucru
Studii
Salariu 450 - 600 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Sa iti faci jobul cu seriozitate si pasiune pentru cafeaua de specialitate;
  • Sa ai o atitudine prietenoasa atat catre clienti, cat si catre colegi;
  • Sa fii interesat in a te dezvolta si a deveni mai bun in fiecare zi;
  • Sa fii indraznet si sa iti depasesti limitele pentru a oferi o experienta placuta clientilor nostri;
  • Sa oferi o mana de ajutor colegilor tai atunci cand sunt foarte incarcati.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Sa pui in practia retele bauturilor, respectand standardele mentionate, cat si modul de prezentare;
  • Sa comunici deschis si onest atunci cand intampini probleme;
  • Sa mentii locul de munca curat si organizat;
  • Sa respecti normele de sanatate, siguranta si curatenie pentru toate produsele;
  • Sa respecti uniforma (ex. sortul) locatiei si sa te asiguri ca este prezentabila;
  • Sa fii punctual si sa gestionezi eficient situatiile in care nu poti asigura prezenta.

Ce oferim:
  • Salariu fix + bonusurile aferente (Discount intern 10-50%);
  • Program de lucru flexibil;
  • Mediu de lucru prietenos;
  • Seriorizitate si corectitudine;
  • Locatie noua intr-o zona residentiala vis-a-vis de Parcul Carol cu un potential imens atat datorita comunitatii, cat si datorita interesului turistic al zonei.

Cautam Barista care sa ne inspire prin dragostea pentru cafeaua de specialitate si promitem sa ii oferim in schimb o echipa in care sa se simta confortabil si in continua dezvoltare.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022