Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 14 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

Barista, Preparator sandvisuri si salate, Cuptorist, Dansator cu mopul

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte operare PC - nivel incepator (constituie un avantaj)
- cunostinte limba engleza - nivel incepator (constituie un avantaj)
- comunicativitae, sociabilitate
- spirit de echipa, responsabilitate
- bune abilitati de organizare, indemanare si integritate
- varsta minim 18 ani

Descrierea jobului

1. Barista

- se ocupa de prepararea cafelei si a sortimentelor de cafea conform retetelor Coffeeright
- raspunde solicitarilor clientilor si ii serveste
- pregateste si ambaleaza produsele
- informeaza clientii in legatura cu produsele si ofera explicatii privind ingredientele
- se asigura de buna functionare a aparatelor cu care lucreaza, precum si de curatarea acestora si participa la curatenia generala din magazin
- verifica stocurile de ingrediente si de materii prime pentru a se asigura ca sunt acoperite nevoile
- debaraseaza mesele si barul si se asigura de curatarea acestora
- reface stocurile din vitrina de bauturi ori de cate ori este nevoie si le aranjeaza resopectand regulile de mercantizare

2. Preparator sandvisuri si salate

- preluarea bonurilor de consum, prgatirea si impachetarea produselor, apoi servirea clientilor
- prepara sandvisurile si salate conform retetelor Gregory\'s sau la solicitarea clientilor
- recomanda clientilor produsele si ofera informatii privind ingredientele
- se asigura ca in vitrina exista toate sortimenetele si ca are la indemana toate ingredientele in cantitati suficiente
- verifica stocurile de materii prime in ceea ce priveste data de expirare
- curata instrumentele si locul de lucru, participa la curatenia generala din magazin si la debarasarea meselor

3. Cuptorist

- este responsabil de prepararea produselor care necesita utilizarea cuptoarelor si dospitoarelor
- asigura necesarul de produse de patiserie si alte produse care necesita utilizarea cuptorului, astfel incat sa fie in permanenta produsele solicitate de clienti
- aprovizioneaza atat vitrinele cu produse calde cat si pe cele cu produse reci
- se asigura de buna functionare a echipamentelor si de curatarea acestora
- participa la curtenia generala din magazin si la debarasarea meselor

4. Dansator cu mopul

- este responsabil de curatenia din magazin (debaraseaza mese, sterge podeaua cu mopul, curata congeleatoarele si frigiderele, curata toate suprafetele de geam din magazin, reclamele luminoase din interiorul si exteriorul magazinului etc.)

Gregory\'s Romania este o companie cu un ritm de dezvoltare rapid, a fost infiintata in anul 2000 avand in acest moment 10 locatii in Bucuresti. Gregory\'s Romania SA este unul dintre cei mai importanti competitori din industria fast-foodului de calitate si liderul segmentului de piata in prepararea cafelelor. Opereaza doua marci in Romania: Gregory’s numarul 1 in materie de sandwichuri si Coffeeright cea mai mare retea de cafenele din Romania.

Expirat
Barista, Preparator sandvisuri si salate, Cuptorist, Dansator cu mopul  -  GREGORY'S ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles