Publicat 15 Nov 2018 | Reactualizat 13 Dec 2018 | Expiră 15 Dec 2018

Barista / Lucrator comercial

4 posturi

Candidatul ideal

Persoane ambitioase, pozitive, cu excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa, oneste.
Experienta nu este necesara
-toate persoanele selectate vor participa la cursuri certificate asigurate de angajator.

Descrierea jobului

Respecta si promoveaza valorile companiei in relatie cu clientii si colegii.
Se ocupa de :
Prepararea produselor din meniul coffeshop-ului conform politicii companiei, astfel incat sa ofere clientilor o experienta placuta
Incasarea si gestiunea casei de marcat
Gestioneaza stocul si controleaza produsele aflate in gestiune
Respecta procedurile stabilite pentru o buna desfasurare a activitatii zilnice;
Mentine spatiul de lucru curat.
Este punctual, organizat si serios;

Ne dorim sa fim pentru clientii nostri locul în care te bucuri de cafeaua ta preferată, servită cu un zâmbet larg!
E locul unde te așteptăm să îmbini utilul cu plăcutul și să faci din ritualul tău zilnic un moment de relaxare, chiar și în zilele foarte pline si agitate.

Barista / Lucrator comercial  -  TEDS Oradea