Barista Cafenea Gloria Jean's Coffees

Gloria Jean's - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2200 - 2800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Barista - Gloria Jean's Coffees
Vrei sa lucrezi intr-un mediu placut, ai dorinta de a invata lucruri noi si vrei sa dai dovada de seriozitate si angajament? Acesta este locul de munca potrivit pentru tine!
Traingul este platit, salarizarea este in trepte pleaca de la 2200 NET. Se obtin bonusuri in functie de vechime, experienta si realizari.

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor si prepararea bauturilor pe baza de cafea.
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

Gloria Jean's Coffees este un lant de cafenele international, cu peste 400 de magazine in Australia si inca 300 in alte 39 de tari din intreaga lume.
Gloria Jean’s Coffees este hotarata sa ofere o experienta extraordinara in privinta cafelei. Cu acest scop, noi prezentam consumatorilor o mare varietate de Cafea si Ceaiuri Gourmet.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 6 iun. 2022 Expiră 8 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos