Bar/Bucatarie

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Începem proiectul din acest an in Delta Dunarii, Sfantu Gheorghe, şi ne-am gandit că vom găsi tineri talentaţi şi muncitori printre voi. Am vrea să vă dam cat mai multe detalii, dar cum o imagine face cat 1.000 de cuvinte vom începe cu afişul nostru de recrutare pe care îl regăsiţi pe https://serenityexperience.ro/cariere/. Suntem convinsi ca vi se va parea interesant si ca, daca veti cauta cu atentie, e un loc acolo pentru fiecare dintre voi. Provocarea e interesanta si diferita, iar daca, cumva, nu va regasiti 100% sau vreti sa mai veniti alaturi de cineva, dati mesajul mai departe catre ai vostri prieteni pentru a construi o echipa cat mai reusita.

Ne mărim echipa cu oameni entuziasmaţi si interesanţi care să îşi dorească să descopere la ce sunt mai buni: bar, bucatarie, plaja, ospitalitate.

Descrierea jobului

Nu uita sa:

  • Te asiguri ca esti cat mai confortabil cu ceea ce faci!
  • Zambesti!
  • Fii amabil! Clientii nostri sunt prietenii nostri!
  • Sa dai tot ce poti! Incercam constant sa ne depasim limitele si sa fim cea mai buna varianta a noastra!
  • Iti ajuti echipa mereu!
  • Fii ordonat! Iti va simplifica enorm munca!
  • Inveti de prin preajma: colegi, clienti, greseli. Intotdeauna e loc de mai bine!

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant(plata la ora)
  • 6 bonusuri
  • Reducere pentru personal in cadrul barului
  • Oportunitatea de a te dezvolta atat pe plan profesional cat si pe plan personal
  • Oportunitatea de a vizita minunatiile Deltei Dunarii in timpul liber
  • Oportunitatea de a lucra cu o echipa unita
Am fi super incantati sa te cunoastem! [😉]

Serenityexperience.ro şi-a început activitatea acum câţiva ani, iar în tot acest timp a avut parte de o evoluţie continuă, dezvoltând noi proiecte interesante de la an la an.

Activitatea se desfăşoară în Delta Dunării, pe unul dintre cele trei braţe ale acesteia, mai exact în localitatea Sfântu Gheorghe, unde la câteva minute de satul de vacanţă se află plaja, o plajă sălbatică, unică în România, iar acolo suntem noi, Serenity on the beach, aşteptând turiştii cu băuturi răcoritoare, cu o umbrelă şi cu un şezlong. De asemenea Serenityexperience.ro oferă cazare turiştilor,plimbări cu barca şi diferite activităţi distractive, dar şi mese tradiţionale şi nu numai.

Pentru noi este foarte importantă echipa dar şi clienţii pe care-i servim cu mare drag, all summer long.

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 13 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022