Banqueting supervisor

Hotel Courtyard by Marriott 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam un coleg pentru pozitia de Banqueting pentru restaurantul Solt, din cadrul hotelului de 4 stele, Courtyard by Marriott, Bucuresti.
Ne dorim ca acest coleg sa imbunatateasca experienta clientilor in relatia cu hotelul Courtyard by Marriott.
Cautam o persoana ce are rabdare, personalitate si perseverenta astfel incat sa satisfaca si cele mai exigente cerinte ale oaspetilor nostrii.

Descrierea jobului

Asistența la configurarea completa și defalcarea zonei de banchet
Retransmite comenzi de alimente și bauturi
Mentine un nivel ridicat de curatenie si este constient de practicile sanitare
Anticipeaza nevoile oaspetilor si depaseste asteptarile privind nevoile clientilor
Isi pastreaza calmul intr-un mediu cu ritm rapid
Transmite informatii importante despre comenzi, alergii și solicitari speciale ce privesc oaspetii catre managerul departamentului
Raspunde urgent si adecvat oricaror preocupari ale oaspetilor
Prezentabil in aspect si manierism profesional

The new Courtyard Bucharest Floreasca is located in business area of the city, surrounded by numerous office buildings, not far from spectacular Herastrau Park and Lake. Our hotel offers 259 spacious, stylish rooms.

We are searching for hospitality professionals to join our young and eager Team!

Publicat 9 Dec. 2022 Expiră 8 Ian. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.