de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Expiră 19 Aug 2006

Bani pentru.. NIMIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane vor sa-si mareasca salariul(sa primeasca bani \"suplimentari\")

Descrierea jobului

Un loc de munca stabil(poate fi si loc de munca suplimentar), cu posibilitati de avansare la postul de agent. Singurul lucru pe care trebuie sa-l faceti este sa va uitati la reclame, chiar si de acasa, cate ore doriti, si VETI FI PLATIT pentru asta! Candidatii trebuie sa aiba conexiune la internet. Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati pagina: http://www.selmedia.ro/?spCode=4703

Descrierea companiei

Firma de advertising, care activeaza pe plan national.

Expirat
Bani pentru.. NIMIC  -  Sel Media

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles