Publicat 31 Mar 2018 | Expiră 30 Apr 2018

Bakers & Pastry Workers / BRUTARI, PATISERI pentru DANEMARCA

5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în Alimentatie / HoReCa, Altele, Productie

Candidatul ideal

Selectam persoane cu experienta de lucru in domeniul brutariei si patiseriei.

Cerinte:
- Limba engleza - nivel conversational
- Seriozitate
- Experienta ca brutar si /sau patiser si / sau calificare
- Fara cazier

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara de obicei in intervalul Mai – Septembrie.

Ce am pregatit pentru Dvs. INAINTE DE A PLECA DIN ROMANIA?
- Semnarea unui Contract Individual de Munca in conformitate cu legislația daneza și un contract colectiv de munca cu noul Dvs. angajator.
- Salariu atractiv (min. 1600 euro net / luna) si posibilitatea efectuarii de ore suplimentare platite
- Sprijin in gasirea unei locuinte la un pret rezonabil (500 euro / luna). Costul total al vietii este de aprox. 900 euro / luna.
- Indrumare pe tot parcursul procesului.
- Toate sarcinile administrative legate de salarizare și permisul de munca danez sunt in sarcina noastra.
- Veți beneficia de exact aceleași drepturi si obligatii, contracte și acorduri ca și colegii Dvs. danezi.

RECRUTAM DIN TOATA TARA.

FARA COMISION !

Va asteptam!

Bakers & Pastry Workers for DENMARK

Are you a baker or pastry worker, and would you like to work under good and well-organized conditions in DENMARK?

We are recruiting for a Danish company that is looking for Bakers / Pastry Workers who are skilled in the craft, either with academic qualifications or work experience.

We will guide you from the moment we have come to an agreement, till you start your new job in Denmark. Here you will work according to the exact same rules and agreements as your Danish co-workers.
Work is typically limited to the months of May - September.

What have been prepared for you, before you leave ROMANIA?
You are secured good labor conditions in the form of a written employment contract in accordance with Danish law, and a collective labor agreement with your new employer.
- Attractive salary (min. 1600 Euros net / month) + the option to do supplementary paid work.
- All the necessary working tools.
- Assignment to accommodation. We will find you reasonably priced housing (500 Euros / month). Total cost of living in Denmark is approx. 900 Euros / month.
- We will give you all information regarding your first day of work.
- All administrative tasks regarding payroll and a Danish working permit.

For more details you are welcome to contact us and send us your CV in English language.

Currently you may be located anywhere in Romania.
NO COMISSION!

Looking forward to hearing from you!

COCORA ECATERINA ADELINA I.I. este o intreprindere individuala care ofera servicii in domeniul Resurselor Umane.

Brandul propriu sub care isi desfasoara activitatea este Ecaterina 4 Employment Solutions.

Ecaterina Cocora detine licenta pentru ROMANIA si Republica Moldova pentru utilizarea si aplicarea PRISM Brain Mapping – instrument bazat pe neurostiinta pentru dezvoltarea performantelor personale si de business, extrem de precis in identificarea preferintelor comportamentale cu implicatii atat la nivel de individ cat si la nivel organizational pentru toate activitatile de HR (benchmarking-ul posturilor, recrutare si selectie, dezvoltare individuala, evaluarea performantelor, planificarea carierei, climat organizational, identificarea nevoilor de training, evaluarea eficientei trainingurilor efectuate, managementul conflictelor, construirea si dezvoltarea echipelor eficiente etc.).

ecaterina.cocora@e4es.com
+40 749 029 669

Bakers & Pastry Workers / BRUTARI, PATISERI pentru DANEMARCA  -  COCORA ECATERINA-ADELINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ