Back Office Toyota

Kaizen Auto - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cum ni te imaginăm?
  • Ești atent(ă) la cele mai mici detalii și îți place să faci lucrurile cât mai bine;
  • Ai cunoștințe foarte bune de operare pachet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Îți place să comunici și să rezolvi încurcături;
  • Poți respecta termenele limită, regulile și procedurile Toyota București Vest;
  • Ai permis de conducere categoria B;
  • Dacă ai un minimum de experiență în departamentul de administrativ/logistică, ai deja avantaj

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci?
  • Gestionezi actele autoturismelor vândute;
  • Te ocupi de emiterea facturilor proforme și fiscale;
  • Actualizezi zilnic evidența mașinilor rezervate;
  • Trimiți către departamentul financiar-contabil informații/ situații cu privire la fluxul de vânzări;
  • Încasezi în numerar/ card avansurile pentru autoturisme;
  • Te vei ocupa de necesarul de consumabile și birotică;
  • Vei întocmi situații specifice departamentului (foi de parcurs, alimentări cu combustibil etc);
  • Te vei ocupa de buna funcționare a showroom-ului și vei întâmpina vizitatorii... cu un zâmbet :)

Ce beneficii ai la Toyota București Vest?
  • Pachet salarial corelat cu performanțele individuale și de echipă;
  • Vacanță de sărbători;
  • Cadou pentru ziua de naștere (500 lei);
  • Team building în cursul săptămânii;
  • Discount la manoperă și piese pentru autoturismul propriu;
  • Un mediu de lucru prietenos

Program: de luni până vineri de la 09:00 - 18:00 (1h pauză de masă)
Locație: Calea Giulesti, nr. 8D, sector 6, Bucuresti

Toyota București Vest face parte din Asko Group, reprezentanță auto prezentă pe piața din Romania de peste 20 de ani.

www.asko.ro
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022