Back-office - suport clienti

Pointer Systems SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatii beneficiaza de o perioada de scolarizare si integrare pentru activitatea de suport. Veniturile sunt influentate de abilitatile demonstrate pe parcursul a sase luni si de nivelul de implicare. Orice experienta din domeniul IT, marketing, vanzari etc prezinta un avantaj.

ATENTIE, sunt cautate persoane ce-si doresc sa evolueze si care stiu sa se distreze!
Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati http://www.pointer-systems.eu/;

Descrierea jobului

Cerinte
• Bune abilitati de comunicare;
• Atentie la detalii;
• Abilitatea de a acumula informatii noi;
• Abilitatea de a lucra in echipa;
• Studii medii / superioare;
• Cunostinte IT, operare PC, MS Office
• Limba engleza: nivel avansat;
• Cunoasterea a inca o limba straina reprezinta un avantaj.

Responsabilitati
• Efectuarea/ primirea/ gestionare de apeluri;
• Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente;
• Identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare.

Aptitudini
• Persoana receptiva si cu abilitati de comunicare;
• Capacitatea de a fi empatic;
• Bun planificator;
• Personalitate pozitiva;

Beneficii
• Salariu fix + alte venituri in functie de realizari.

S.C. Pointer Systems - S.R.L este activa pe piata din Romania, din anul 2008. Domeniul principal il reprezinta serviciile de ASISTENTA. Asistenta rutiera si tractare pe intreg teritoriul European, precum si servicii de Asistenta de urgenta la domiciliu pe teritoriul Romaniei. Intr-o continua dezvoltare si diversificare a domeniilor de activitate Pointer ofera posibilitatea formari unei cariere profesionale.
Pentru mai mute detalii :

www.pointer-systems.eu

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.