de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Back Office Consultant

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finaizate sau in curs de finalizare
Buna cunoaştere a limbii române;
Experienta în utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
Abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
Flexibilitate, sociabilitate;
Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
Orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

Organizare birou si protocol;
Menţinerea legăturii cu clienţii, partenerii firmei;
Preia si transmite mesaje;
Redacteaza si expediaza corespondenta;
Organizeaza sedinte, conferinte;
Elaborarea şi redactarea documentelor cerute de management;
Preluarea, înregistrarea şi distribuirea la compartimentele implicate;
Participa la intalnirile de afaceri;
Intocmirea documentelor de secretariat, legatura cu institutiile statului, relatii cu publicul;
Primirea persoanelor din afara firmei si indrumarea acestora catre persoanele competente.

Oferta:
Salariu motivant proportional cu realizarile;
Instrumente necesare activitatii zilnice (laptop, telefon etc);
Mediu dinamic cu oportunităţi de dezvoltare personală şi profesională.

Expirat
Back Office Consultant  -  Aric Agentia Romana De Intermedieri Si Consultanta S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles