Back-office Assistant - Russian speakers in Cluj-Napoca

KB Logistic - 2 poziții

Candidatul Ideal

KB Logistic - Companie internationala de consultanta in afaceri si management cauta pentru biroul din Cluj Napoca un Agent/Operator servicii care va fi persoana de legatura dintre companie si clientul principal, o firma de transport marfuri din Polonia.
  • Este nevoie de prezenta la birou si NU este un job remote.
  • Obligatoriu cunoasterea limbii ruse si engleze la nivel conversational.
  • Minim studii medii.
  • Cunostinte operare PC.
  • Atitudine calma si implicare pozitiva.
  • Abilitati de comunicare (claritate, adaptarea mesajului, comunicarea mesajelor complexe).

Descrierea jobului

  • Pastrarea unei atitudini pozitive si calme in comunicarea cu clientii.
  • Sa raspunda prompt la solicitarile primite.
  • Sa comunice cu clientii prin surse multiple: program intern/extern, email, telefon.
  • Sa identifice si sa rezolve cu promptitudine problemele aparute.
  • Sa semnaleze situatiile dificile, sa contribuie la buna desfasurare a activitatii, sa dea dovada de profesionalism.
Beneficii:
  • Salarizare atractiva 600-700 Euro.
  • Progam de lucru in schimburi, dar si flexibil pana la un punct:)
  • Mediu de lucru placut si dinamic.
  • Training platit.

Descrierea companiei

FIrma de consultanta pentru afaceri si management.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022