Back-end - PHP

Oraș de lucru
Salariu 8000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Who Are We Looking For?

Căutăm un back-end developer cu experienta!

În calitate de dezvoltator back-end, veți lucra în principal cu PHP pentru oferirea de îmbunătățiri si funcții noi pentru aplicațiile noastre. Fisa postului include si developmentul de aplicatie din puncutul 0.

Candidatul ideal:
  • 5+ ani experienta programare web;
  • Cunostinte avansate despre limbaje de progamare;
  • Experiență în dezvoltarea API-urilor REST;
  • Cunostinte MySQL & Laravel;
  • Pasiune pentru benchmarking si optimizare;
  • Organizat, proactiv, responsabil, raspuns bun pentru deadline-uri.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Bonus lunar competitiv in functie de rezultate;
  • Procent din profitul aplicatiiei s;
  • Locatie centrala usor accesibila (fundatie Copou);
  • Bonus zi de nastere (surpriza);
  • Program de lucru flexibil;
  • O echipa tanara si un mediu de lucru prietenos.

Mac sau Windows? Tu decizi.

Responsabilitati:
  • Dezvoltarea de produse high-scalable;
  • Monitorizarea și îmbunătățirea utilizării de resurse și a performanței generale a site-urilor;
  • Schimb de cunoștințe cu alți dezvoltatori.

Luigi Perfect Software este un start-up de investiție straina, cu management de succes. Suntem dedicați acordării de asistenta afacerilor fără experiență în zona web.

Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos