BACAU - Reprezentant Vanzari in Magazinul WURTH

WURTH ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Wurth Romania are disponibil un post de Reprezentant Vanzari in Magazinul din Bacau - strada Ștefan cel Mare, nr. 2.

Candidatul trebuie sa fie:
- serios, prezentabil, cu simtul raspunderii, interesat de un job pe termen lung;
- cu studii medii;
- cu bune abilitati de comunicare.

Care sa aiba:
- minime cunostinte tehnice si de operare PC;
- experienta minima in vanzarea in magazin nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Colega sau colegul nostru:
- va acorda suport clientilor magazinului;
- va factura marfa vanduta, va incasa sumele aferente vanzarii si va inmana bonul/factura fiscala clientului;
- va receptiona si va aranja marfa in magazin conform regulilor stabilite.

Magazinele Wurth fac parte din lantul de magazine de tip Pick Up, magazin de dimensiuni reduse, care au ca scop principal completarea procesului de vanzare din teren.
Magazinul se afla pe Soseaua Chitilei in Bucuresti si este unul din cele trei deschise pana acum, Bucuresti, Bacau si Cluj, iar dezvoltarea va continua si in acest an.
Compania Wurth Romania se afla pe piata romaneasca din 1994 si lantul de magazine de tip Pick Up deschide inca un canal de comercializare a cunoscutelor produse Wurth.
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos