de ani Fără Frică...

Publicat 04 Mar 2008 | Reactualizat 02 Apr 2008 | Expiră 04 Apr 2008

babysitter

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoane dinamice, creative, cu un minim de experienta in ingrijirea copiilor

Descrierea jobului

Inovativ Consult recruteaza persoane dinamice, creative, cu un minim de experienta in ingrijirea copiilor, pentru a le instrui si plasa la familii din oasul Iasi.
Responsabilitati: supravegherea si ingrijirea copiilor, desfasurarea unor activitati recreative cu acestia, prepararea unor mancaruri usoare pentru copii
Beneficii: curs de Initiere in babysitting, salarii incepand de la 500 ron (program full time), negociabile cu familiile

Inovativ Consult recruteaza, instruieste si plaseaza bone la familii din orasul Iasi.

Expirat
babysitter  -  Inovativ Consult

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles