de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 12 Aug 2006

baby sitter

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- EVIDENT profilul psihologic adecvat
- Studii superioare
- Cel putin limba engleza
- Experienta anterioara in aceasta ocupatie (ca baby sitter la alte familii, nu propria familie)
- Referinte
- Pentru angajare este necesar si OBLIGATORIU un set de analize si controale medicale (vom indica lista). Nu pot candida decat persoane care sunt de acord cu aceasta cerinta.

Descrierea jobului

- Ingrijire si educatie copil 1 an si 5 luni (in prezent)
- EVIDENT termen lung
- 8 ore / zi, 5 zile / saptamana (Luni - Vineri)
- Orele suplimentare se platesc separat. Acelasi tarif pentru Luni - Vineri si marit cu 50% Sambata, Duminica.
- Concediu legal, platit.
- Alte activitati usoare legate de menajul casei DOAR DACA activitatea principala permite acest lucru. Sunt strict interzise activitati nelegate de babysitting in perioadele cat copilul cere atentie
- Va rugam sa considerati ca daca atentia si corectitudinea fata de dv sunt asa de mari, atunci si pretentiile noastre sunt FOARTE MARI. Va rugam nu aplicati doar ca sa va aflati in treaba.

Expirat
baby sitter  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles