Publicat 06 Mar 2008 | Expiră 06 Mar 2008

avocat definitiv

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, ordonata, cu un ridicat simt al responsabilitatii, usor adaptabila pentru lucrul in echipa

Descrierea jobului

Dorim sa angajam 4 avocati cu urmatoarele specializari:
1. un avocat definitiv specializat in drept penal pentru reprezentarea clientilor in faza de urmarire penala si in instanta, inclusiv intocmirea actelor din dosarul penal de instanta
2. un avocat definitiv sau stagiar specializat in drept societar pentru redactarea actelor clientilor-persoane juridice in vederea inregistrarii acestora la Registrul Comertului (hotarari AGA, procese-verbale CA, statute, modifcari de statute etc.) si inregistrarea acestor acte la Registrul Comertului
3. un avocat pledant specializat in drept civil si drept comercial pentru reprezentarea in instanta a clientilor firmei
4. un avocat pledant specializat in dreptul muncii, contencios administrativ, executari silite pentru reprezentarea si asistarea clientilor in instanta si in fata executorilor

Societate Civila de Avocatura, cu un personal tanar, dinamic, in plina dezvoltare

Expirat
avocat definitiv  -  S.C.A. Enescu si Asociatii